Mały problem

Problemy i porady nt aktualizacji gry (patch'owanie)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
marcin121
Posty: 21
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:19
ID Steam:
ID gracza: 0

Mały problem

Post autor: marcin121 »

Witam Mam mały problem z patchowaniem gry z korzystałem z poradnika na tym forum jak Mam 3 gry orginalne czyli Arma 2 Arma 2 Operation arrowhead i Arma 2 Reifnorcements
- arma 2 spatchowana do 1.11
- arma 2 Operation arrowhead sparchowana do 1.62
- no i tu jest problem z Arma 2 Reinforcement chce instalować tylko DLC BAF I PMC jak zainstaluje i właczam gre wyskakuje błąd
Failed to load file d:\Program Files\Bochemia Interactive\Arma 2\pmc\addons\air_pmc.pbo decryption of headers failer
I w menu grze dodatki niby są pokazują się ale z tego co zauważyłem to nie ma kampani no i coś jest nie tak w czym jest problem ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Mały problem

Post autor: Slawek »

Być może nie masz uaktualnionego DLC do najnowszej wersji.
Spróbuj na to wszystko zainstalować jeszcze raz patch 1.62 do Arrowheada lub same patche do BAF i PMC
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
marcin121
Posty: 21
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:19
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mały problem

Post autor: marcin121 »

Powiem tak zrobiłem taki myk że z arma 2 reinforcements z dysku skopiowałem PMC i BAF do zainstalowanej gry uruchomiło się w dodatkach w menu też jest all tylko w menu nie widać tych 2 dodatków w dolnym lewym rogu ale to chyba nic nieszkodzi. Teraz pytanie ile powinno być misji kampani Razem ze wszystkimi dodatkami czyli arma 2 +OA+BAF i PMC Bo mam 4 Kampanie i czy jednostki tylko z BAF i PMC mają takie dziwne textury rozmazane jakby sie nie wczytywały dodam że uptedu tych 2 dodatków nie robiłem maja tak jak w standardzie A i pytanie czy jak Mając arma 2 i OA i spatchowana do 1.62 to ma sie te 2 dodatki BAF i PMC tylko że lite ? Bo właśnie mam takie coś?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Mały problem

Post autor: Slawek »

Tak, masz wersję DLC Lite z patcha. Jak wszystko zainstalujesz prawidłowo, to będziesz miał cztery ikony w menu. Zainstaluj wszystko do jednego folderu i zobacz czy to będzie działać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
marcin121
Posty: 21
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:19
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mały problem

Post autor: marcin121 »

Jak zainstaluje to mam taki komunikat przy uruchomieniu
Failed to load file d:\Program Files\Bochemia Interactive\Arma 2\pmc\addons\air_pmc.pbo decryption of headers failer
A jak chce z patchować to PMC pisze wrong cd key nie wiem co jest grane jak mam orginał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacja gry”