Spolszczenie nie idzie :/

Problemy i porady nt aktualizacji gry (patch'owanie)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jookav
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 06:09
ID Steam:
Numer GG: 11658494
ID gracza: 0
Lokalizacja: Monachium

Spolszczenie nie idzie :/

Post autor: Jookav »

A wiec :D Na poczatku chcialbym wszystkich powitac poniewaz to moj pierwszy post :) Sprawa jest prosta, mieszkam w Niemczech i zakupilem sobie AO2 OA i by nie grac po psujacym klimat jezyku niemieckim postanowilem sobie spolszczyc ma wersje. No wszystko bylo pieknie do czasu, pobralem spolszczen chyba z 10 i robilem wszystko dokladnie jak w instrukcji opisywali zeby skopiowac i zrobic wpis do rejestru i tako uczynilem. Nastepnym krokiem bylo po prostu zmienic w opcjach jezyk na polski co zekomego nie mialem. Kombinowalem naprawde na wiele roznych sposobow ale nic wiec prosze tu o pomoc, moze ktos sie juz napotkal z takowym problemem bo bardzo byl bym wdzieczny.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Spolszczenie nie idzie :/

Post autor: PROCIK »

Z tego co ja czytałem, o raczej się nie da spolszczyć, wszelkie manipulacje językowe powodują, ze gra jest odbierana jako nielegalna. Chyba, ze ktos wie jak to zrobic, to niech się wypowie.
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Spolszczenie nie idzie :/

Post autor: Tyran »

Osobiście umie spolszczyć ARMA 2 OA ,ale wszelkie kombinacje kończą się uruchomieniami różnych zabezpieczeń gry.Jeśli masz oryginał to lepiej nie ryzykuj.Kup oryginalny pl a tą odsprzedaj komuś. :D
Awatar użytkownika
Jookav
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 06:09
ID Steam:
Numer GG: 11658494
ID gracza: 0
Lokalizacja: Monachium

Re: Spolszczenie nie idzie :/

Post autor: Jookav »

Moze i masz racje :D bede w Kwietniu w polsce to kupie, ale jesli ktos moglby pomoc bez zadnych szkod to prosilbylm :P
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Spolszczenie nie idzie :/

Post autor: Jasina »

Ja mogę ci powiedzieć o konsekwencji włączenia zabezpieczeń:
Celność będzie ci spadała aż w nic nie trafisz
nick w grze: Jasina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacja gry”