Problemy z aktualizacją.

Problemy i porady nt aktualizacji gry (patch'owanie)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Warest
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2014, 15:00
ID Steam:

Problemy z aktualizacją.

Post autor: Warest »

Od jakichś 3 miesięcy miałem wersje piracką Army 2 OA i DayZ Mod jakieś parę dni temu kupiłem w promocji Arma 2 Combined Operations, i się zaczęło. Wszystko poinstalowałem , Arme 2 , OA , Beta patch, dayz. No więc próbuje włączam najpierw Arme 2 - działa do menu , wychodzę. Włączam Arme 2 OA- ,,wrong Cd key given In menu” uruchamiam jeszcze raz działa do menu, wychodzę. To samo z Beta patchem i DayZ. No wiec próbuje wejść na jakiś server , za pierwszym razem wywaliło mine bez powodu , potem „Bad version server reject connection” przy kolejnej próbie „battleye connection failed” więc próbuje połączyć się przez gre, w wyszukiwarce większość serwerów jest albo czerwonych albo nie da się z nimi połączyć bo „Bad version(…)” no więc logiczne ,że klikam w dayz commanderze ,żeby spatchować arme oa do najnowszej, no wiec klikam install i komunikat „wrong Cd-key” wyczytałem gdzieś w internecie ,żeby zrobić reinstall przy uruchomionym w trybie administratora Steamie. Nic nie, dało nadal to samo. Próbowałem instalowania patchy bezpośrednio ze strony, przekładania plików z beta patcha do OA ale nadal nic to nie daje, próbowałem także zmiany Cd-keya , pobrałem jakiś Cd-key changer ,ale w rejestrze po teoretycznej „zmianie” jest cały czas ten sam klucz. Co robić? Jak to jest ,że z piracką wersją ma się mniej problemów niż z zakupioną? Zastanawiałem się nawet czy by nie wrócić do Piratki. Może ktoś pomóc? Już 3 dzień wojuje z tym błędem.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: tom3kb »

Karma is a bitch :p
Z jednej strony dobrze ci tak, nikt tu piratów nie lubi.

Tak się spytam czy przed instalacją oryginalnej wersji odinstalowałeś pirata i wyczyściłeś rejestr bo jak nie to lipa. A tematów z tymi błędami jest pełno na forach army i dayz to zapraszam do miłej lektury.
Ewentualnie wróć do swojej "Piratki" i zniknij z tego forum. ;)
Warest
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2014, 15:00
ID Steam:

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: Warest »

Starą arme poprostu odinstalowałem, nic więcej z nią nie robiłem. Natomiast po instalacji tej oryginalnej Army czyściłem rejestr Ccleanerem. To wina rejestru?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: tom3kb »

Rejestr to trzeba było wyczyścić z pozostałości pirata przed instalacją oryginalnych key-i.
Warest
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2014, 15:00
ID Steam:

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: Warest »

Więc co da się zrobić tearaz? Może odinstalować wszystko usunąć cały folder z rejestru a potem zainstalować na uprawnieniach administratorskich?
Waleczne_Serce
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2016, 19:50
ID Steam:

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: Waleczne_Serce »

Witam, ja mam w pewnym sensie podobny problem. Choć ja grę od początku mam na steamie oryginalną. Problem w tym, że nie mogę wbić na serwer bo wywala komunikat o starszej wersji i muszę zainstalować dodatek. Pytanie skąd go pobrać, i jak to zoptymalizować aby działało. Odpaliłem jeden serwer na Arma II OA. Ale trafienie na taki który mi pójdzie jest trudne.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Problemy z aktualizacją.

Post autor: Slawek »

Waleczne_Serce pisze: ... nie mogę wbić na serwer bo wywala komunikat o starszej wersji i muszę zainstalować dodatek.
Może serwer wymaga jakiegoś moda lub posiadasz tylko OA a serwery bazują na Arma2 + OA czyli Combined Operations.
Po zaznaczeniu serwera w przeglądarce multiplayer na dole w rubryce dodatki wszystkie składniki wymagane do połączenia są wypisane.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacja gry”