ArmA 2 Free, problem z CD-KEY-em

Problemy i porady nt instalacji gry

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SgtFurman
Posty: 2
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 16:34
ID Steam:

ArmA 2 Free, problem z CD-KEY-em

Post autor: SgtFurman »

Witam wszystkich!

Zamierzam kupić full wersje Army, ale na razie kasy brak. Więc postanowiłem ściągnąć sobie wersje FREE. Wszystko ładnie pięknie, gra ściągnięta w 20 minut. Uruchamiam plik instalacyjny no i wyskakuje komunikat o przekierowaniu na stronę w celu zdobycia CD-KEY-a. Strona się załącza, i wybieram opcję zalogowania się prze FB. Przekierowuje mnie do FB, ja się loguje, potem wywala mnie na stronę poprzednią czyli ARMy i wyskakuje ,,Registration failed". No dobra, spróbuję poprzez coś innego, próbowałem wszystkiego i nic, to samo. Ktoś miał już taki problem? Jest jakiś inny sposób zdobycia key-a. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Karol "Furman" Furmańczyk
Awatar użytkownika
rabus71
Posty: 80
Rejestracja: 06 stycznia 2010, 15:14
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma 2 Free, problem z CD-KEY-em

Post autor: rabus71 »

Niech to będzie happy day jeżeli potrzebujesz klucz to mogę ci sprezentować jest on do pełnej wersji gry wystarczy taki dysk instalacyjny jak
na tej aukcji : http://allegro.pl/arma-ii-pl-i2387694712.html
oczywiście też posiadam taki dysk do oddania ale nie chce mi się latać na pocztę jak co pisz na PW.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
SgtFurman
Posty: 2
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 16:34
ID Steam:

Re: Arma 2 Free, problem z CD-KEY-em

Post autor: SgtFurman »

Problem jak dla mnie jest już skończony. ponieważ dostałem dzięki uprzejmości użytkownika rabus71 klucz do pełnej wersji Army, za co bardzo Mu dziękuję. Ale myślę że nie warto zamykać jeszcze tematu bo może ktoś ma taki problem, a może znajdzie się ktoś kto zna przyczynę występowania błędu.

Pozdrawiam Karol "Sgt.Furman" Furmańczyk
9310654
Posty: 1
Rejestracja: 04 lipca 2012, 15:08
ID Steam:

Re: Arma 2 Free, problem z CD-KEY-em

Post autor: 9310654 »

Witam. Mógłbym się także zdać na dobroć jakiegoś użytkownika? Chciałbym pograć sobie w tą grę lecz nie stać mnie na nią w tym momencie z powodu trudnej sytuacji rodzinnej. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.;]
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma 2 Free, problem z CD-KEY-em

Post autor: kondor »

To zainstaluj wersję Arma2: Free
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja i uruchamianie”