O forum ACC

Dział graczy cooperative: Arma Coop Corps
http://www.arma2coop.pl

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

O forum ACC

Post autor: RozekPoland »

Dobry wieczór,


Chciałbym poruszyć pewną kwestię, związaną z waszą grupą, a konkretnie działaniami waszej grupy na waszym forum. W temacie dotyczącym Operation Flashpoint na waszym forum dwukrotnie zamieściłem ogłoszenie dotyczące uruchomienia nowego serwera dedykowanego do OFP, którym administruję. W ogłoszeniu tym znalazł się również link do posta poświęconemu tematowi serwera na TYM FORUM czyli armagame.pl. Moje ogłoszenie na waszym forum zostało dwukrotnie usunięte, a nikt z waszej administracji nie był w stanie odpowiedzieć mi kto owe ogłoszenia usunął i dlaczego.
Chciałbym się zatem dowiedzieć, co takiego złego było w treści owych ogłoszeń?



Printscreen mojego drugiego ogłoszenia na waszym forum, które zniknęło.

Obrazek


Dobranoc.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ArmaCoopCorps
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 16:35
ID Steam:

Re: Arma Coop Corps: O nas.

Post autor: ArmaCoopCorps »

Witaj Rożku,

Poinstruowany przez jednego z moderatorów tego forum odpowiem Tobie w wątku publicznym aby każdy mógł to przeczytać. Jednak prosiłbym moderatorów o późniejsze wydzielenie postów (jeżeli nie sprawi to za dużego kłopotu sprawa jasna) dotyczących tego tematu do oddzielnego wątku zatytułowanego np. "Dyskusja" ponieważ uważam że aktualny wątek nie jest przeznaczony do tego typu dyskusji.

Odnośnie twojego postu na naszym forum - nikt Tobie nie broni napisać reklamy serwera OFP, lecz prosimy aby takie zamiary były konsultowane z administracją przed faktem dokonanym. Niestety nie jesteś pierwszym użytkownikiem naszego forum który publikował podobne posty i niestety nie kończyło się to zbyt dobrze dla większości nich, więc po prostu ukrycie twojego postu było czynnością "automatyczną". Z tego co wiem to ban na serwerze TS od dawna masz zdjęty, więc myślę że nie jest problemem wpaść i zakomunikować/skonsultować zamiary do administracji zważając na to że czasami odwiedzisz nas na TS aby zwyczajnie potrollować :) (w dobrym tego słowa znaczeniu). Mam nadzieję że wyeksponowanie tego problemu tutaj na ogólnopolskim forum, nie jest skutkiem wrogiego i nieprzemyślanego działania z twojej strony. Także mam nadzieję że nikt powiązany z tym zajściem nie próbuje umyślnie tworzyć konfliktów na polskiej scenie ArmA pomiędzy różnymi grupami, chyba nam wszystkim wystarczy że jedna "ArmA Coop" już dość tutaj nabroiła i dalej to robi.

pozdrawiam(y),
ArmA Coop Corps
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: O forum ACC

Post autor: RozekPoland »

Dzień dobry,

Na początek chciałbym napisać, iż wielką szkodą jest to, że nie oddelegowaliście do tej sprawy uprawnionej osoby z choćby konkretnym pseudonimem, ponieważ w tym momencie tak właściwie nie wiem z kim mam przyjemność rozmawiać.

Po pierwsze, jestem rad, że nie bronicie mi pisać "reklamy" serwera OFP na waszym forum. Chciałbym zauważyć, że nazywanie krótkiego postu o nowym serwerze do ponad 10-letniej gry, w którą gram ja i kilku zapaleńców jest wielkim nadużyciem. Nie czerpię żadnych korzyści z działalności tego serwera. Skoro używacie terminu reklama, to rozumiem, że jestem dla was swego rodzaju konkurencją? Jaką konkurencją może być serwer do 12-letniej gry, na którym grają zupełnie przypadkowi, niezrzeszeni gracze? Z tego co mi wiadomo grupa ACC nie gra w Operation Flashpoint, więc tym bardziej nie widzę tu związku.

Po drugie, moja "reklama" jak to nazywacie, zniknęła dwa razy i ani razu nie otrzymałem ani jednej wiadomości prywatnej w celu kontaktu w związku z usunięciem moich postów. Sytuacja taka wydarzyła się dwukrotnie w krótkim przeciągu czasu, więc jeśli była by u was dojrzała administracja to przynajmniej próbowała by to ze mną wyjaśnić. Co więcej, "reklamowanie się" i związana z tym wcześniejsza konsultacja z waszą administracją nie jest w żaden sposób poruszona w waszym Regulaminie. Skoro waszą jedyną metodą "dialogu" jest banowanie użytkowników tak jak piszecie, no to cóż mogę więcej rzecz, pogratulować.

Po trzecie, dwukrotnie (tj. wczoraj) i kilka tygodni temu, gdy znikł mój pierwszy post próbowałem się dowiedzieć na waszym serwerze TeamSpeak czegokolwiek w sprawie tajemniczego zniknięcia tego postu. Nikt nic nie wiedział i nie był w ogóle zainteresowany by sprawę tę wyjaśnić. Na odczepne któryś z waszych graczy rzucił, że skoro się "reklamuję" to mam się nie dziwić że post usunęliście. Jest to również powód, dla którego zdecydowałem się poruszyć swą sprawę tutaj.

Po czwarte, i chyba najważniejsze, treścią powyższego posta daliście świadectwo tego, że w ACC (A2C) panują dwa standardy.
Pierwszy z nich dotyczy wszystkiego poza waszym forum i stroną. Według niego można wszędzie spamować i zawalać wszystkie tematycznie związane z ARMA strony, fora i serwisy. Tajemnicą poliszynela jest, że można się natknąć na wasze reklamy w serwisach takich jak wykop.pl, joemonster.org a nawet sadistic.pl! O reklamach na wielu polskich stronach o grach komputerowych przemilczę.
Drugi standard obowiązuje na waszym forum. Wszystkie polskie grupy, a nawet ich pojedynczy gracze, traktowani są przez was jak konkurencja, a ich działania natychmiastowo pacyfikujecie.
Najlepszym dowodem na prawdziwość moich twierdzeń jest TO FORUM. Macie wydzielony tu dla siebie cały dział naładowany przez was masą linków, zdjęć i filmów. Na TYM FORUM znajduje się również post dotyczący mojego serwera. Nie przeszkadza wam reklamować się na tutejszym forum armagame.pl, ale przeszkadza wam, by link do tutejszego forum znajdował się na waszym forum? Niezbicie świadczy o tym zdjęcie, które wkleiłem w moim pierwszy poście.

Na koniec, chciałbym zaprzeczyć jakimkolwiek kierowanym przez was insynuacjom, jakoby miałyby za mną stać jakieś "nieokreślone" osoby, bądź grupy. Występuję tu tylko i wyłącznie we własnym imieniu i własnym interesie.

Nie zamierzam również po raz kolejny umieszczać na waszym forum ogłoszenia o swoim serwerze, bo kto wie czy znowu "nie zniknie w tajemniczych okolicznościach".

Jako grupa, która istnieje od dobrych kilku lat, dajecie "wspaniały" przykład współpracy i koegzystencji w polskiej społeczności OFP/ARMA.


Z wyrazami szacunku,


Rożek
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ArmaCoopCorps
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 16:35
ID Steam:

Re: O forum ACC

Post autor: ArmaCoopCorps »

nie wiem z kim mam przyjemność rozmawiać.
Administratorów jest u nas 12 i to konto służy do przedstawiania oficjalnego stanowiska ACC. Dla przedmiotu rozmowy nie jest istotne, z którym administratorem w tej chwili rozmawiasz.

Umieszczanie ogłoszeń przez ACC na stronach do tego przeznaczonych ma się nijak do reklamowania się przez Ciebie na forum internetowym naszej grupy. Dwukrotnie umieściłeś reklamę bez omówienia tego z nami i dwukrotnie została usunięta. Jeżeli miałeś wątpliwości co do zasadności tej decyzji, to mamy na forum dział “kontakt ze sztabem” który jest przeznaczony właśnie do załatwiania takich spraw. Wypytanie o to przypadkowych graczy na TSie nie jest racjonalną metodą uzyskiwania informacji o decyzjach administratorów.

Odpowiedni wpis zostanie dodany do regulaminu forum w najbliższym czasie, aby zapobiec takim nieporozumieniom w przyszłości. Znajdował się on w ogłoszeniach i faktycznie mógł nie być widoczny dla osób nie będących na bieżąco.

Jest to w tej sprawie ostatni post ze strony ACC i jeżeli administracja armagame.pl nie ma nic przeciwko, to proszę o zamknięcie tematu.
Zablokowany

Wróć do „[A2C]”