Arma Coop Corps: O nas.

Dział graczy cooperative: Arma Coop Corps
http://www.arma2coop.pl

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArmaCoopCorps
Posty: 44
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 16:35
ID Steam:

Arma Coop Corps: O nas.

Post autor: ArmaCoopCorps » 31 lipca 2013, 11:21

ArmA Coop Corps: O nas.

Obrazek
www.armacoop.pl

Kim jesteśmy?
A2C to społeczność ludzi zrzeszająca graczy zainteresowanych symulowaniem rzeczywistego pola bitwy przy pomocy gier z serii ArmA. A2C jest grupą półotwartą, to znaczy, że każda nowa osoba musi przejść proces rekrutacji, który wiąże się ze szkoleniem podstawowym. Po dołączeniu nie ma jednak przymusu regularnej obecności i każdy z graczy ma możliwość uczestnictwa z dowolną częstotliwością.

Skąd się wzięliśmy?
Arma Coop Corps, z początku Arma2Coop, powstało jako inicjatywa kilkunastu osób, które chciały mieć serwer na którym mogłyby grać. Pomysł na A2C jako niezależny twór, spowodował konflikt pomiędzy jego fundatorami a administracją grupy, w obrębie której powstał. Około 2008 roku nastąpił rozłam i przez 2 lata A2C działało pod skrzydłami największego ówcześnie polskiego serwisu o grach z serii ArmA. W 2010 roku, z powodu szybkiego rozrostu oraz posiadania własnej tożsamości grupy, A2C usamodzielniło się całkowicie i zaczęło działać w obecnej formie.

Co nas łączy?
Graczy A2C łączy chęć wspólnej gry na serwerze i oddawania klimatu rzeczywistych walk. Odbywa się to poprzez naśladowanie wszelkich procedur, taktyk i zachowań, które wykorzystywane są w rzeczywistości i mogą być skutecznie zastosowane w ArmA.

Co oferujemy?
 • Rozgrywki prowadzone w duchu symulacji i z oddaniem realiów pola walki.
 • Codzienne rozgrywki po godzinie 20.00, w których uczestniczy kilkudziesięciu graczy. Rozgrywki organizowane są spontanicznie i pojawia się na nich każdy, kto ma czas i ochotę. Misje codzienne są podstawą życia społeczności i realizowane są z pełną dyscypliną symulacji.
 • Kilka razy w miesiącu organizowane są duże operacje wraz z planowaniem operacyjnym i zapisami. Ilość graczy biorących w nich udział jest kilkukrotnie większa niż w rozgrywkach codziennych.
 • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach Master Class, które pozwalają graczom szkolić swoje umiejętności specjalistyczne. W skład MC wchodzą:
 • [list]
 • Saper/Inżynier - obsługa ładunków wybuchowych,
 • Medyk,
 • Snajper,
 • RTO (Obsługa radia i komunikacji),
 • Artylerzysta,
 • itp.
[*]Możliwość dołączenia do regimentów specjalistycznych, szkolących i zrzeszających różne klasy specjalistów:
 • Regiment piechoty - podgrupa A2C zajmująca się podnoszeniem umiejętności taktycznych, technicznych i bojowych zainteresowanych, a także zaawansowanym szkoleniem piechoty w szerokim zakresie.
 • GOST (Grupa operacyjno-szturmowa) - funkcjonowanie grupy polega na prowadzeniu działań operacyjno - szturmowych związanych z wykonywaniem zadań specjalnych w misjach A2C.
 • Regiment pancerny - grupa zajmująca się podnoszeniem sprawności bojowej i taktycznej członków, opracowywaniem procedur operacyjnych oraz tworzeniem, planowaniem i realizacją zadań/misji na serwerze A2C z wykorzystaniem pojazdów opancerzonych.
 • Sekcja Lotnictwa Taktycznego - grupa zajmująca się podnoszeniem umiejętności pilotów śmigłowców transportowych, MEDEVAC, rozpoznawczych i bojowych, a także samolotów.
[*]Bazę poradników odnośnie różnych kwestii związanych z ArmA.[/*]
[*]Członkostwo w szybko rozwijającej się społeczności zainteresowanej militariami i ogólnie pojętą wojskowością.[/*]
[*]Serwer Teamspeak 3, na którym możesz porozmawiać z innymi członkami A2C poza rozgrywkami i nawiązać nowe znajomości.[/*]
[/list]

Czego oczekujemy?
 • Dojrzałości i poszanowania wobec cudzej pracy. Nikt w A2C nie dostaje finansowej rekompensaty za swój wkład, a zarówno dowódcy, twórcy misji, instruktorzy, Kontrybutorzy, Oficerowie i administracja poświęcają czas i pieniądze na to, aby A2C istniało. Uszanuj to, bo w przeciwnym wypadku pokażemy Ci gdzie są drzwi.
 • Wszystkie kwestie administracyjne i większość finansowych spoczywa na barkach Sztabu i to oni ustalają zasady. Oczekujemy, że je uszanujesz, bo w przeciwnym wypadku pokażemy Ci gdzie są drzwi.
 • Dopóki jesteś osobą, która przychodzi do A2C korzystać z pracy innych, nie masz prawa mieć do czegokolwiek pretensji. Dostajesz coś za darmo i oczekujemy, że to uszanujesz. W przeciwnym wypadku pokażemy Ci gdzie są drzwi.
www.armacoop.pl


Obrazek
www.armacoop.pl

Jeżeli jesteś tutaj w celu dołączenia do nas to ten temat ci w tym pomoże:

ODPOWIEDZ

Wróć do „[A2C]”