Poczciwy ECP

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Drone »

Robi sorka ale ja akurat byłem wielkim fanem ECP i rzeczywiście na serwerkach bez jego supportu, uzywanie go było lekką wspomogą. Nie wiem jak Ty ale podczas CTF itd ja mam w dupie grafike, zależy mi tylko na FPSach i na tym by trafiać wroga nim ten trafi mnie, a nie podziwianie jak sie palą wraki, jakie są efekty itd itp. Byłem pare razy na zwykłych serwerach z włączonym ECP przez zapomnienie i no sory... byłem lepszy xP Acha i FPS mi w ogóle nie spadały na włączonym ECP.

PS : Od razu mówie, że nie trzymam tu strony ani jednego ani drugiego, po prostu wypowiadam moje zdanie więc mozecie je mieć w dupie :) Pozwalam ^^
harymar
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 18:16
ID Steam:
Numer GG: 9578123

Re: Poczciwy ECP

Post autor: harymar »

a juz myslalem przez chwile ze archiwum czytam :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Cleric »

heh Robi ja nie będę powtarzał w kółko tego samego bo już wszystko zostało napisane a to że to powtórzę nie zmieni faktu że ty przestaniesz się tłumaczyć - zresztą wcale mi nie zależy żebyś się przyznał ale tylko na tym by nie pisać oczywistych nieprawd że ECP nie dawał przewagi wobec tych co go nie uzywali i tyle.
Proponuje Ci zainstalowac ponownie OFP, dalej ECP i zobaczyć jak to jest - a własciwie przypomnieć sobie jak to było bo to co piszesz tutaj albo jest wynikiem Twojej amnezji albo poprostu próbujesz się tłumaczyć. W sumie Ciebie rozumiem. Ale zainstaluj i odpal sobie to jeszcze raz to zacznie Ci się przypominać co i jak - co w którym modzie było a co nie - bo narazie próbujesz polemizować poprzez domniemane fakty które tylko Ci się wydaje że są istotnie faktami a w praktyce sa kwintesecją twojej niepamięci, pomyłki, tłumaczenia się lub czegokolwiek innego ale z rzeczwywistością nie mają wiele wspólnego. Wszystkie opisane przeze mnie możliwości jakie dawał Ci ECP są rzeczywistymi i ten kto grał i dobrze kojarzy ECP w finalnej versji ten wie to również.
Więc zainstaluj sobie ECP na nowo, zwróć uwagę na to wszystko co opisałem powyżej i wówczas dopiero napisz coś o tym bardziej rzeczowo. Zwróć dokładniejszą uwagę na te elementy. Teraz piszesz np. że tak długo i zawsze grałeś na ECP wszedzie i równocześnie dodajesz że nie wiedziałeś o istnieniu apteczki :lol: to już poprostu zabawne. Ale skoro w swych tłumaczeniach twierdzisz że możliwości takich nie miałeś to albo nie chcesz tego pamiętać albo rzeczywiście nie pamiętasz lub wogóle nie grałeś na ECP - innej możliwości raczej nie ma :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Matte »

Ja grałem w ECP 1.0.85 i nie było tam apteczki (chyba że chodzi ci o powstrzymanie krwawienia)...
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Cleric »

OMG następny "znawca" :mrgreen:

1. Nie było ECP finalnej wersji 1.0.85 ale 1.085 - tak dla jasności tego o czym mowa

2. Apteczka - pierwsza pomoc medyczna - FIRST AID - pojawiała się w momencie postrzału (przy którym w orignalnym OFP na 50-70% juz by się nie żyło - ale nie w ECP :) ) i dzięki jej użyciu znikały wszelkie dolegliwości:

-jeśli chodziły ręce co utrudniało (i tak ułatwione użyciem innego niż orginalny kursor z ofp :) ) celowanie to po jej użyciu wszystko było znowu "cacy" - można było dokładnie przycelowyważ bez drżenia rąk;
-jesli postrzał spowodował niemożnośc wstania z ziemii to po użyciu apteczki mozna było biegać tak jak wcześniej;
-apteczkę można było używać w nieskończoność - po każdym nieśmiertelnym postrzale jej opcja się uaktywniała;
- w celu jej użycia nie trzeba było posiadać żadnego dodatkowego addonu zabierającego przestrzeń np. na magazynki/granaty w przeciewieństwie do bandarzy np w ECL

Nie będę już dyskutował bo to nie ma jak widać większego sensu - za to pokażę na skrinach wszystko o czym pisałem a czego m.in Robi "nie pamięta" :D
Finalna wersja ECP 1.085 (używana również przez Robiego)

1. First AID - "apteczka" i jej używanie - samodzielne nieskończone skuteczne uleczenie

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Robi »

Cleric naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak trudno Ci uwierzyć w to co piszę.
Jeśli to co napisałeś, o niektórych "gadżetach" występujących w ECP, byłoby dla mnie tak oczywiste jak dla Ciebie, to uważasz, że wypierałbym się tego tak, jak to robię do tej pory? Stary... już po pierwszej Twojej wzmiance o mojej moralności (pamiętasz post, od którego to się zaczęło?) odpowiedziałbym jedynie "mrugnięciem oka" - i na tym by się skończyło. Starałbym się obrócić wszystko w żart, bo wiedziałbym, że masz rację i nie ma sensu ściemniać. Wcześniej, czy później i tak prawda wyszła by na jaw. :?
Powtarzam raz jeszcze - nie przypominam sobie żadnej apteczki, ani flar, ani podobnych dodatków, a jeśli sobie nie przypominam to z całą pewnością z nich nie korzystałem. No chyba bym pamiętał, gdybym korzystał? :roll:
Cleric pisze: Nie będę już dyskutował bo to nie ma jak widać większego sensu - za to pokażę na skrinach wszystko o czym pisałem a czego m.in Robi "nie pamięta" :D
Finalna wersja ECP 1.085 (używana również przez Robiego)

Cleric rozumiem, że Ty masz zachodnią wersję OFP, bo ja w polskiej wersji grając z ECP menu miałem po polsku. Nie przypominam sobie ani żadnego "First AID", ani niczego innego co sugerowałoby mi "Apteczkę", czy "pierwszą pomoc". Jest to na tyle charakterystyczne, ze przecież pamiętałbym to, prawda? :?
Pamiętam, że "Opatrunki" występowały w ECL, i chociaż z nich nie korzystałem to pamiętam, że były.

Cleric... masz rację, że nie ma co dyskutować. Ty piszesz o swoich doświadczeniach z ECP, a ja o swoich. Dlaczego są tak różne...? Nie wiem. :? Możesz być jednak pewien, że niczego nie skłamałem - nie mam powodu, żeby kłamać. Wszystko co napisałem, pisałem z przekonaniem.
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
PoitleK
Posty: 190
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:55
ID Steam:
Numer GG: 2535531
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poczciwy ECP

Post autor: PoitleK »

Aby wiekszosc tych magicznych gadzetow dzialala trzeba bylo grac na serwerach z zainstalowanym ecp... wtedy apteczke mial kazdy bez ograniczen
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Sith Code
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Robi »

PoitleK pisze: Aby wiekszosc tych magicznych gadzetow dzialala trzeba bylo grac na serwerach z zainstalowanym ecp... wtedy apteczke mial kazdy bez ograniczen

No mi też tak się wydaje (wcześniej też o tym pisałem). To by wyjaśniało fakt, że nie pamiętam tych gadżetów, ponieważ wyjątkowo mało grałem na serwerach, posiadających ECP. :?
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Forrestal »

Robi pisze:
PoitleK pisze: Aby wiekszosc tych magicznych gadzetow dzialala trzeba bylo grac na serwerach z zainstalowanym ecp... wtedy apteczke mial kazdy bez ograniczen

No mi też tak się wydaje (wcześniej też o tym pisałem). To by wyjaśniało fakt, że nie pamiętam tych gadżetów, ponieważ wyjątkowo mało grałem na serwerach, posiadających ECP. :?


Mylicie sie. ECP dzialalo po stronie klienta na kazdym serwerze. Jedynie na serwerach ktore mialy zainstalowany ECP kliencka wersja dostosowywala sie do configa serwerowego. Tyle.

Ja sie musze (nie)stety zgodzic z Cleric'iem bo ECP dawalo duzo. Szczegolnie na mapkach ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Poprostu klient ECP inaczej doczytywal wartosci podane w misji i wystepowaly roznice.

Co do apteczek to byly i zwaly sie zawsze First Aid bo polskojezycznego ECP nie bylo ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Robi »

Forrestal pisze: Co do apteczek to byly i zwaly sie zawsze First Aid bo polskojezycznego ECP nie bylo ;)

Forrest... jeśli znajdę chwilkę czasu (niestety teraz brakuje mi nawet na Armę) to postaram się z powrotem zainstalować OFP i ustawić wszystko tak jak jak miałem (łącznie z ECP). Spróbuję nagrać filmik ukazujący jak u mnie wyglądało ECP i udowodnię, że będzie w nim polskie menu (no chyba, że Forest i Cleric to szamani voodoo i zaczarują wszystko ;) ). Menu angielskie miałem w drugiej odsłonie ECP.
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Cleric »

Robi pisze:
Forrestal pisze: Co do apteczek to byly i zwaly sie zawsze First Aid bo polskojezycznego ECP nie bylo ;)

Forrest... jeśli znajdę chwilkę czasu (niestety teraz brakuje mi nawet na Armę) to postaram się z powrotem zainstalować OFP i ustawić wszystko tak jak jak miałem (łącznie z ECP). Spróbuję nagrać filmik ukazujący jak u mnie wyglądało ECP i udowodnię, że będzie w nim polskie menu (no chyba, że Forest i Cleric to szamani voodoo i zaczarują wszystko ;) ). Menu angielskie miałem w drugiej odsłonie ECP.

Robi... przecież prawdopodobnie będziesz miał polskie menu i nikt nie mówi że tak nie będzie przy polskiej wresji OFP - jedynie dodatkowe możliwości które daje Tobie ECP będziesz mieć po angielsku np. FIRST AID - bo nie ma ich w polskiej wersji... ale będziesz z ich mógł korzystać z nich tak jak do tej pory.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2007, 13:54 przez Cleric, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”